20 Eylül 2017 Çarşamba

2017 SONBAHARINDA GARDROBUMUZDA NELER OLMALI?

2017 yılını sonlandırmaya bir kaç ayımız kaldı ve sonbahar henüz kendini hissettirmese de sonbahar trendleri çoktan vitrinlerde yerini aldı. Gardrobumuzda bu sonbaharda neler olmalı bir görelim ne dersiniz?

1) Beyaz gömlek. Klasik ya da farklı bir tarzda olsun beyaz gömlek bu sezon yine hayat kurtarıcı. Mutlaka yeni bir kaç tane edinelim.2)Deri ceket. Farklı renklerde ve modellerde, tarzımıza tarz katacak bir deri ceket bu sezon da olmazsa olmazlarımızdan.3)Triko. Ama fırfırlı, desenli, volanlı... Farkettiyseniz bu sezon giysilerimize mümkün mertebe hareket geliyor. Bu fırsatı kaçırmayın derim.

4)Nötr renklerde bir tote çanta. Her kıyafetle kombinleyebileceğimiz, sabah ofisten akşam dışarı çıkıncaya kadar yanımızda taşıyabileceğimiz bu çanta bir hayat kurtarıcı olacak.5)Nötr renklerde bot. Yine her kıyafete uyum sağlayacak bu botlar bu sonbahar vazgeçilmezimiz olacak.6)Sonbaharda kahverengi ve bakır tonlarına çok fazla rağbet olur, bu sezonda hiç kuşkusuz vitrinlerde kahve tonlarını görmeye alışacağız. Ama bence belli renklere takılmamak her zaman en iyisi.


7)Asla modası geçmeyen kot ceket, bu sezon yine favorimiz olacak.
8)Kadife. Lüksü çağrıştıran kadifeyi, çanta ve ayakkabılarda kullanmaya başlayabilirsiniz.
9)Pantolon ceket takımlar. Özellikle canlı renklerde, kırmızı ise en çok tercih edilen renklerin başında gelecek.10)Bu sezon defileler dökümlü eteğimizin üzerine  triko veya kazaklarımızı da rahatça giyebileceğimizin sinyallerini veriyorlar.Bumerang - Yazarkafe


Bumerang - Yazarkafe

1 yorum: