18 Nisan 2012 Çarşamba

Naomi Watts Style

En sevdiğim sarışınlardan biri olan Naomi Watts'ın sade ama şık stilinden bahsetmek istiyorum bugün. Bloğumu izleyenler astrolojiye düşkünlüğümü de bilirler. Naomi Watts bir terazi kadını, benim gibi. Terazilerin giyim, kuşam, moda ve makyaj gibi konulara her zaman ilgileri olur, kendilerine has bir stili, bir zarafeti ve albenileri vardır. Naomi Watts ilk çıkışını Mulholland Drive filmiyle yapmıştır, ancak ben onu ilk halka filminde çok beğendim. Daha sonra King Kong, Duvak, Le Divorce, Fair Game, The İnternational ve 21 Gram gibi filmlerde izledik. Güzel yıldız kendisi gibi sinema oyuncusu olan Liev Schriber ile evli ve iki çocuk annesi. 



Resimlerde de görüldüğü üzere kendisini en çok Stella MacCartney elbiseler içinde görmekteyiz. Sade tarzını çok iyi yansıtıyor bu modacının elbiseleri. genelde pastel ya da nude renkleri tercih ediyor.











Siyah ve renkli kıyafetlerinde çok yakıştığı aktris, günlük hayatında ise oldukça rahat kıyafetler giyiyor. Zaten iki çocukla normal bir günde çok şık olması epey zor. Çok güzel yüz hatları olan yıldızın sade ama ışıltılı makyajı göz yormadan etkisi altına alıyor.

























Hiç yorum yok:

Yorum Gönder